متروپل رشت | تنها نماینده رسمی متروپل آنکارا در شمال کشور

متروپل رشت تنها نماینده رسمی متروپل آنکارا در شمال کشور است که سالهاست به تنهایی در گیلان و مازندران دانشپذیرانی را که قصد ادامه تحصیل در کشور ترکیه را دارند همراهی میکند و نگاهی کوتاه به پذیرفته شدگان در دانشگاه های ترکیه نشان دهنده ی نقطه قوت این مجموعه و اعتماد متقاضیان به موسسه متروپل رشت است.

متروپل رشت برای عزیزانی که تصمیم دارند در بهترین دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه ادامه تحصیل بدهند، دوره های اختصاصی یوس، اس ای تی، و تومر را  به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار مینماید.

متقاضیانی که ساکن استان گیلان نیستند یا به هر دلیلی شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند میتوانند در کلاس های آنلاین دوره یوس و اس ای تی و تومر شرکت کنند.

دانشجویان نمایندگی متروپل رشت در کلاس

کلیه ی مشاوره ها قبل از ثبت نام در دوره و همچنین در طول دوره به صورت اختصاصی و گروهی توسط مشاوران خبره و کارشناسان موسسه متروپل رشت، بدون دریافت هیچگونه وجه و کاملا رایگان، ارائه میگردد.

کلیه کتاب ها و منابع به صورت اورجینال بوده و در طول برگزاری دوره در اختیار دانشپذیران قرار داده میشود. منابع دوره شامل کتاب های لازم جهت برگزاری دوره ها، یاپراک تست و دفترچه حل تمرین میباشد.

در ضمن بیست آزمون آزمایشی در طول دوره برگزار میگردد و نمونه سوالات آزمون های یوس سال های گذشته نیز تمرین میشود.

در موسسه متروپل رشت کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی (تومر) به صورت عمومی و خصوصی برگزار میشود. منابع آموزش زبان ترکی استانبولی نیز که شامل کتاب ینی استانبول و هیتیت میباشد در اختیار دانشپذیران قرار میگیرد.

اساتیدی که در این مجموعه مشغول به تدریس هستند از برجسته ترین اساتید استان بوده که در زمینه تدریس دروس مربوط به دوره های یوس، اس ای تی و تومر تخصص داشته و تجربه ی ارزشمند خود را در اختیار دانشپذیران قرار میدهند.

در طول برگزاری دوره های یوس و اس ای تی جلسات هفتگی، مشاوره با دانشپذیران و والدین برگزارمیگردد. در این جلسات اطلاعات لازم در خصوص شهر های مختلف ترکیه، دانشگاه های متفاوت و ظرفیت ها، شهریه ها، رشته های تحصیلی، نحوه ثبت نام و انتخاب رشته، انتخاب خوابگاه و هزینه های جانبی ارائه میگردد.

metropol rasht office

خدمات پشتیابانی از قبیل ثبت نام آزمون یوس مرکزی، ثبت نام آزمون اس ای تی و همچنین آزمون های یوس دانشگاه های مختلف، در این موسسه انجام میشود.

انتخاب رشته که یکی از مهمترین مراحل خدمات پشتیبانی بعد از آزمون میباشد، در این موسسه انجام میپذیرد. ثبت نام بورسیه دانشگاه های دولتی نیز در این مجموعه صورت میگیرد.

همچنین در پروسه ترجمه مدارک، دنکلیک و کیملیک (کارت اقامت دانشجویی) دانشپذیران عزیز را همراهی میکنیم.

به اطلاع دانشپذیرانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خصوصی ترکیه را دارند میرساند که این موسسه با کلیه دانشگاه های خصوصی معتبر ترکیه دارای قرارداد انحصاری بوده و دانشپذیران میتوانند از امتیازات ویژه ی تخفیفات و بورسیه های متفاوت برخوردار گردند. همچنین کلیه مراحل ثبت نام در دانشگاه های خصوصی در رشته های متفاوت در این مجموعه انجام میشود.

این مجموعه جهت رفاه حال دانشپذیران سفر های آموزشی نیز برگزار مینماید و عزیزانی که تصمیم به شرکت در آزمون یوس مرکزی و همچنین آزمون های دیگر دانشگاه های کشور ترکیه را دارند به همراه موسسه عازم شده و از خدمات ارزنده این مجموعه در حین سفر بهره مند میگردند.

مشاورین و کارشناسان موسسه متروپل رشت همه روزه از ساعت 9 صبح الی 17 پذیرای مراجعه کنندگان گرانقدر هستند.

آدرس موسسه متروپل رشت

این مجموعه در رشت، گلسار، میدان صابرین، خیابان یادگار امام، نبش کوچه ششم پلاک 20 واقع شده است.

واحد اداری و کلاس های آموزشی در همین مجموعه و آدرس ذکر شده متمرکز است.

تلفن تماس موسسه متروپل رشت

 013-32115641 -09117624333

اساتید موسسه متروپل رشت

سرکار خانم دکتر طاهره خدامرادی - مدرس ریاضی
سرکار خانم دکتر طاهره خدامرادی - مدرس ریاضی
سرکار خانم شیرین باغبانی - مدرس زبان ترکی استانبولی
سرکار خانم شیرین باغبانی - مدرس زبان ترکی استانبولی
جناب آقای دکتر رضا گنج بخش صنعتی مدرس ریاضی هندسه، هوش و منطق و پرابلم
جناب آقای دکتر رضا گنج بخش صنعتی - -مدرس ریاضی هندسه، هوش و منطق و پرابلم
Omid GHAZI MOHSENI
جناب آقای دکتر امید قاضی محسنی - مدرس ریاضی، هوش، و منطق و پرابلم
سرکار خانم مهرناز افتخاری مدرس زبان انگلیسی اس ای تی
سرکار خانم مهرناز افتخاری - مدرس زبان انگلیسی اس ای تی