آزمون تومر TOMER | دوره تومر (ثبت نام در این دوره)

آزمون تومر یکی از آزمون های معتبر و رسمی برای پذیرش تحصیلی در ترکیه و اقامت در کشور ترکیه، می باشد. این آزمون شبیه به آزمون های TOFEL یا  ILESمی ­باشد و برای سنجش مهارت های زبان ترکی داوطلبان می باشد. کلمه تومر مخفف جمله (Türkçe Öğretim Merkezi) به معنی مرکز آموزشی زبان ترکی استانبولی می باشد. تومر دانشگاه آنکارا اولین و رسمی ترین مرکز آموزش زبان در کشور ترکیه بوده که نام تومر اختصاص به این مرکز داشته و وابسته به دانشگاه آنکارا می باشد. مدارک صادر شده از این مرکز دارای اعتبار بین المللی است.

دوره تومر در موسسه متروپل

شعبات ما نیز برگزار کننده دوره های آموزش زبان ترکی بوده و در پایان دوره پس از آزمون زبــان ترکــی  سرتیفیکــای  متروپــل را ارائه می­دهد.این مرکز در ترکیه در 12 شهر شامل آنکارا، استانبول، ازمیر، آنتالیا، بورسا، سامسون، ترابزون، دنیزلی و ...  و در چند کشور شامل یونان، تایوان، کره شمالی، روسیه و آلمان شعبه دارد. این آزمون به دو صورت دیپلما) (Diploma وسرتیفیکا (Sertifika) برگزار می گردد. مدرک دیپلما دارای کد بین المللی و اعتبار مادام العمر می باشد، مدرک سرتیفیکا دارای کد بین المللی و اعتبار2 ساله می باشد. بدیهی است که داوطلبان باید دوره های مرتبط با آزمون تومر را در یکی از شهرهای ترکیه و یا نمایندگی های معتبر بین المللی تومر سپری کرده و سپس در آزمون بسندگی یا کفایت ترکی استانبولی (Türkçe Yeterlilik Sınavı) شرکت کنند و پس از قبولی در آزمون تومر موفق به دریافت دیپلم تومر می شوند. آزمون تومر شامل 6 بخش شنیداری، خواندن، مکالمه متقابل، صحبت کردن ، نوشتن می باشد. در سه سطح مقدماتی A1 وA2  متوسط B1 و B2 و سطح پیشرفته C1 و C2 برگزار می شود. هر دانشگاهی سطح خاصی را برای پذیرش داوطلبان در نظر گرفته است. نمره آزمون از 100 محاسبه می شود.  

موسسه متروپل  با 24 سال فعالیت در زمینه برگزاری دوره ­های آمادگی یوس و آموزش زبان ترکی استانبولی در خدمت متقاضیان گرامی می باشد.

سایر آزمون های تحصیل در ترکیه

آزمون اس ای تی در دوره sat

آزمون آلس در دوره ales

دندانپزشکی در ترکیه


 

آزمون تومر  TOMER | دوره تومر
آزمون تومر TOMER | دوره تومر
نظرات کاربران
ارسال نظر


متروپل ونک